Meklēšana

Aptauja

Vai Jūs bibliotēkā pievērsiet uzmanību izstādēm un izstāžu cikliem?

Seko mums:

                        Draugiem.lv   
                         Facebook    
 

Pasākumu arhīvsBibliotekāru sanāksme

 

 

2019. gada 21. martā notika Jēkabpils reģiona un Neretas novada publisko bibliotēku darbinieku sanāksme, kurā tika apsriesti bibliotēkas darba jautājumi un aktualitātes.

 

 

Digitālās nedēļas  2019 pasākums

 

 

2019.gada 21. martā Digitālās nedēļas ietvaros notika lekcija par e-veselību. Lektore Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļas Vecākā eksperte Anda Jākobsone.

 

Labie vārdi

 

 

2019.gada 20. martā  notika janvāra akcijas - aicinājuma "Pasaki Paldies" noslēguma pasākums, kurā klātienē nodevām pateicības vārdus.

 

Tikšanās ar mākslinieci Gitu Cankali

 

 

2019. gada 8.martā notika tikšanās ar zīmējumu izstādes "Burbuļi" autori Gitu Cankali. Zīmējumi tapuši izmantojot dažādas tehnikas. Ar krāsainu tušu pludināti ziedi, dārzeņi, ogles zīmējumi, akvareļi. Viens darbs zīmēts, neizmantojot otiņas, bet tikai ar pirkstiem.

 

Skrapbukinga meistarklase

 

 

2019.gada 6. februārī notika radoša darbnīca Valentīndienu apsveikuma kartīšu darināšana skrapbukinga tehnikā, kuru vadīja Skaidrīte Pugača. 

 

Drošāks internets sākas ar tevi!

 

 

2019. gada 5. un 6. februārī Jēkabpils vakara vidusskolā rīkojām informatīvas stundas “Atbildīga interneta lietošana” un “Kā tu rūpējies par savu drošību internētā”, apspriedām jautājumus saistītus ar personas datu aizsardzību, anonimitāti internetā, ar autortiesībām aizsargāto materiālu iegūšanu un izplatīšanu, par pārkāpumiem, ar kuriem biežāk saskaras un kurus veic interneta lietotāji.

 

Mācību seminārs

 

 

2019. gada 17. janvārī notika profesionālās pilnveides  seminārs "Jaunās tehnoloģijas sociālajā integrācijā - priekšrocības un riski", kurā piedalījās Jēkabpils reģiona, Ludzas, Roķišķu bibliotēku darbinieki. Lektore Jēkabpils tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centra izglītības darba speciāliste Inga Grīnberga. Seminārs notika Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020.gadam projekta "Interaktīvās izglītības telpa - efektīvs nelabvēlīgu ģimeņu bērnu sociālās integrācijas veids" jeb OPEN UP Nr.LLI - 263  ietvaros.

 

Mana Satversme

 

 

2019.gada 14. janvārī notika ceļojošās zīmējumu un domrakstu izstādes "Mana Satversme"  atklāšana. Pasākumā viesojās Satversmes tiesas padomnieks Kristaps Tamužs un Satversmes tiesas sekretāre - konsultante Kristiāna Plāte. Klātesošie uzzināja par izstādes tapšanu un saņēma atbildes uz jautājumiem par Satversmes tiesas darbu.

 


 

Pasākumu arhīvs 2018
Pasākumu arhīvs 2017
Pasākumu arhīvs 2016
Pasākumu arhīvs 2015
Pasākumu arhīvs 2014
Pasakumu arhīvs 2013
Pasākumu arhīvs 2012
Pasākumu arhīvs 2011
Pasākumu arhīvs 2010
Pasākumu arhīvs 2009
Pasākumu arhīvs 2008
Pasākumu arhīvs 2007
Pasākumu arhīvs 2006
Pasākumu arhīvs 2005