Jēkabpils Galvenās bibliotēkas

Bērnu literatūras nodaļa

   Ikvienā mājā ir lielāks vai mazāks skaits grāmatu. Arī Tev droši vien ir savs plauktiņš vai pat vesels skapis ar grāmatām. Cik grāmatu ir Tavā grāmatu plauktā? Desmit? Divdesmit? Bet Jēkabpils galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā ir vairāk kā 19 000 grāmatu!. Mūsu bibliotēka ir dibināta 1953. gadā kā Krustpils rajona bērnu bibliotēka.
Bibliotēkas fondā ir latviešu, krievu, angļu, vācu, valodās sarakstītās grāmatas. Un tas viss ir pieejams arī Tev! Vajadzīga tikai interese un uzņēmība atnākt uz bibliotēku un kļūt par tās lasītāju. Protams, vajadzīga arī saudzīga apiešanās ar grāmatām. :)24. janvārī Bērnu literatūras nodaļa būs slēgta no

plkst. 10.00-13.00,

jo notiks "Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības" Jēkabpils reģiona fināls!

 

logo-krasains 998x777

 


 

Konkurss Latvijas bibliotēkās


“Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!”15280157


http://news.lv/konkurss-latvijai-100?utm_source=draugiem.lv&;utm_medium=say&utm_campaign=post_1755378672NACIONĀLĀ SKAĻĀS LASĪŠANAS SACENSĪBA

313169812

Bibliotekāri, skolotāji un vecāki!


Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) uzsāk jaunu Skaļās lasīšanas sacensību. 11 – 12 gadus veci 5. un 6. klašu skolēni visā valstī var sākt gatavoties aizraujošam pirmās kārtas konkursam savās skolās un bibliotēkās. Holandē šāda veida sacensība notiek jau vairāk nekā 20 gadus, iesaistot ap miljons bērnu!
Mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku. Sacensībai piemērotu lasāmvielu dalībnieki var atrast gan “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” grāmatu kolekcijā, gan tās var būt senaizmirstas, labas grāmatas vai arī tikko iznākuši darbi.
Un vai tas nav fantastiski, ja skolēns var sevi saukt par lasīšanas čempionu un konkurēt vietējā, reģionālā un varbūt pat valsts līmenī? Valsts fināla laikā tiks izvēlēts valsts lasīšanas čempions. Uz finālu tiks uzaicināta visa klase!

Lasīšanas čempions kļūs par Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu direktoru!

Informāciju par metodiku JGB Bērnu literatūras nodaļā!

 


JAUNĀS GRĀMATAS!


biblio 4