Periodiskie izdevumi

 
 3001-2018-030461159836346434 1001x563Lasītavā ir pieejama sekojoša informācija:

Lasītavā Tu vari lasīt 30 žurnālus latviešu, krievu vai angļu valodā. Lasītava ir vieta, kur var lasīt jaunākos preses izdevumus, izmantot enciklopēdijas, vārdnīcas, rokasgrāmatas un citu literatūru, kas Tev var noderēt, lai sekmīgi sameklētu un sagatavotu atbildes uz uzdotajiem un Tevi interesējošiem jautājumiem. Lasītavā Tev ir iespēja izmantot arī datoru un internetu, ir pieejams arī WI-FI jeb bezvadu internets, pie kura vari pieslēgties ar savu viedtālruni vai kādu citu viedierīci (portatīvo datoru, planšeti u.tml.)
Lasītavā Tu vari izmantot internetu bez maksas! Būtu labi, ja Tu iepriekš piezvanītu un pieteiktos, kad gribi strādāt ar datoru.
 

Preses izdevumi Jēkabpils Galvenās bibliotēkas

Bērnu literatūras nodaļā 2018. gadā
 
 
Latvijas preses izdevumi:

BRĪVĀ DAUGAVA - 
viens no senākajiem un populārākajiem reģionālajiem laikrakstiem Latvijā. Trīs reizes nedēļā par visu aktuālāko Jēkabpilī, Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Aknīstes novadā.


 

Žurnāli latviešu valodā:

ASTES - vienīgais mēneša žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Visiem, kas mīl dzīvniekus!
AVENE - žurnāls meitenēm par visu, kas svarīgs - mode, stils, attiecības.
AVENĪTE - Latvijā vienīgais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma meitenēm. Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.

BARBIE - žurnāls meitenēm no 4 gadu vecuma priecīgiem un darbīgiem brīžiem!
ČAKLĀS ROKAS - praktisks žurnāls radošiem cilvēkiem! Izšūšanas un šūšanas, adīšanas, tamborēšanas, filcēšanas, dekorēšanas un rotu darināšanas meistarklases.
DISNEY PRINCESES - Disneja studijas animācijas filmu varones - Sniegbaltīte, Pelnrušķīte, Ariela, Aurora, Salātlapiņa un citas pasaku princeses - stāstos, atjautības uzdevumos, krāsu darbos, rokdarbu lappusēs, spēlēs un plakātos.
DONALDS DAKS - komiksi, joki, mīklas. Viss interesantais zēniem un meitenēm no 5 gadu vecuma!
DONALDS DAKS TAVĀ KABATĀ - komiksu sērija par pelēnu Mikiju, Sprukstu, Knapu, Makdaku, Zosuli, Donaldu Daku un citiem varoņiem.
Hot Wheels - jauns žurnāls puišiem.
IEVA - iknedēļas žurnāls foršām sievietēm!
IEVAS STĀSTI - populārākais stāstu žurnāls Latvijā
IEVAS VESELĪBA - divnedēļu žurnāls par veselības tēmām ar Latvijas labākajiem speciālistiem!
IEVAS VIRTUVE - praktisks žurnāls ēdiena gatavošanai mājās.
ILUSTRĒTĀ JUNIORIEM - atbildes uz visiem jautājumiem!
KŪMIŅŠ - krustvārdu mīklu žurnāls skolas vecuma bērniem.
ĶEPU PATRUĻA - veic varoņdarbus kopā ar Ķepu Patruļu!
ĶIPARS – pirmais žurnāls bērniem bez vārdiem. Tas nozīmē, ka žurnālā nekas nav jālasa, ir tikai jādara – jāpilda dažādi vienkārši saprotami uzdevumi.

LEDUS SIRDS - komiksi, atjautības uzdevumi, krāsu darbi, spēles un plakāti.
MAĢISKĀ DIENASGRĀMATA - ir privātas dienasgrāmatas formā izveidota aizraujošu testu un uzdevumu grāmata.
MANS MAZAIS - par mazuļa attīstību, veselību, audzināšanu, attiecībām ģimenē un bērnudārzā.

MAŠA UN LĀCIS - allaž dzīvespriecīgā, bieži nerātnā, bet vienmēr labestīgā meitenīte Maša ar lielāko prieku dalās savos piedzīvojumos. Žurnālā ir stāsti un spēles, dažādi darbiņi un attīstoši uzdevumi, kas paredzēti pirmsskolas vecuma bērniem.
MAZAJAM FLORISTAM - labas idejas floristikā tiem, kas mācās! Žurnāls ir domāts iesācējiem floristikā, skolēniem un floristikas pulciņu vadītājiem. Žurnāls iznāk 4 reizes gadā.
MY LITTLE PONY - attīstošs un izglītojošs žurnāls meitenēm no 3 gadu vecuma, kas iemīļojušas jaukās HASBRO rotaļlietas - ponijus!
PŪCĪTE - Attīstošu mīklu žurnāls bērniem. Katrā numurā fakti par kādu tēmu, krustvārdu mīklas, atjautības uzdevumi, labirinti, kā arī mīklas, kas palīdz mācīties lasīt, rēķināt, zīmēt, attīstīt loģiku. Pievienotā vērtība – spēles, konkursi, uzlīmes, plakāti.

SPICĪTE - palīdz burtot un skaitīt mākas apguvē. Raksta par dabu un publicē dzejoļus.
SPIDER-MAN - varoņžurnāls zēniem. Aizraujoši komiksi par Zirnekļcilvēku un citiem varoņiem, āķīgi uzdevumi, krāsu darbi un pārsteidzoši supervaroņu spēka noslēpumi!
VĀĢI - attīstošs žurnāls bērniem. Īsi komiksi, spēles un atjautības uzdevumi.
VINNIJS PŪKS - izglītojoši izklaidējošs žurnāls bērniem no 3 gadu vecuma aizraujošām nodarbēm.Žurnāli svešvalodā: 

Весёлый колобок - žurnāls bērnu izglītībai un attīstībai vecumā no 3 līdz 6 gadiem (krievu valoda).
Толока. Саша и Маша- izdevums ir veidots bērnu auditorijai vecumā līdz 8 gadiem. (krievu valoda).

 
 


Informāciju par bibliotēkas krājumā esošajām grāmatām, žurnāliem, kompaktdiskiem un citiem materiāliem vari meklēt bibliotēkas
elektroniskajā katalogā!